مینو افتاده

 مینو افتاده

مشخصات

 • مدرس ساز: ویولن , کمانچه و قیچک
 • نام خانوادگی: افتاده
 • نام: مینو
 • روز های حضور در آموزشگاه: چهارشنبه - پنج شنبه

 استاد مینو افتاده

از سن ده سالگی وارد هنرستان موسیقی ملی شده و انتخاب ساز تخصصی ویلن زیر نظر استاد ژوژ مارتیروسیان تحصیلات موسیقی را آغاز و از سال اول دبیرستان به بعد ساز پیانو و ساز تمبک را هم فرا گرفت . بعد از پایان دوره هنرستان وارد دانشکده هنر های زیبایی دانشگاه تهران شد و به ادامه تحصیل پرداخت و از سن 16 سالگی در اکستر فرهنگ و هنر و ارکستر بانوان و گروه تمبک آن وزارتخانه زیر نظر استاد محمد اسماعیل شرکت کرده و اجرا های بسیاری در اکثر شهر های ایران داشته و در آن زمان در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی (صدا و سیما) نیز شروع به تدریس ویولن و کمانچه کرد و این همکاری تا زمان پایان کار مرکز ادامه داشت و بعد از انقلاب نیز در چندین گروه و اثار صوتی فعالیت داشته و کنسرت هایی در داخل و خارج از کشور نیز داشته و اخیرا بیشتر به کار تدریس در دانشکده پودمانی موسیقی و بنیاد رودکی و کلاس های معتبر آزاد مشغول فعالیت می باشد.

آموزشگاه مویسقی تماشاگه راز

 

استاد مینو افتاده، مدرس ویولن- کمانچه و قیچک

بیوگرافی استاد مینو افتاده: از سن ده سالگی وارد هنرستان موسیقی ملی شده و انتخاب ساز تخصصی ویلن زیر نظر استاد ژوژ مارتیروسیان تحصیلات موسیقی را آغاز و از سال اول دبیرستان به بعد ساز پیانو و ساز تمبک را هم فرا گرفت. بعد از پایان دوره هنرستان وارد دانشکده هنر های زیبایی دانشگاه تهران شد و به ادامه تحصیل پرداخت و از سن 16 سالگی در اکستر فرهنگ و هنر و ارکستر بانوان و گروه تمبک آن وزارتخانه زیر نظر استاد محمد اسماعیل شرکت کرده و اجرا های بسیاری در اکثر شهر های ایران داشته و در آن زمان در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی (صدا و سیما) نیز شروع به تدریس ویولن و کمانچه کرد و این همکاری تا زمان پایان کار مرکز ادامه داشت و بعد از انقلاب نیز در چندین گروه و اثار صوتی فعالیت داشته و کنسرت هایی در داخل و خارج از کشور نیز داشته و اخیرا بیشتر به کار تدریس در دانشکده پودمانی موسیقی و بنیاد رودکی و کلاس های معتبر آزاد مشغول فعالیت می باشد.

آخرین اخبار

 • ویلنسل
  ویلنسل

  ویلنسل(Violoncello) سازی زهی و آرشه‌ای از خانواده ویولن است.  در هنگام اجرا، این ساز در بین دو پای نوازنده قرار می‌گیرد و از طرفی دیگر، توسط میله‌ای که در انتهای آن وجود دارد روی زمین استوار می‌گردد.

 • نی
  نی

  نی یک ساز ایرانی است که در گروه ساز های بادی قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد.

 • گیتار
  گیتار

  گیتار نوعی ساز زهی است و با انگشت نواخته می‌شود این ساز علاوه بر قدمت تاریخی توانسته هم گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت داشته باشد و هم اکنون جایگاه ویژه ای میان موسیقی جهان دارد.

 • کوزه
  کوزه

  کوزه یک نوع ساز کوبه‌ای می‌باشد، جنس ساز کوزه از سفال می‌باشد.

 • کاخن
  کاخن

  کاخن(Cajon) لغتی اسپانیایی به معنی«جعبه ، صندوق ، صندوقچه ، کمد کوچک یا میز کشودار کوچک»  است که به نوعی ساز کوبه ای اطلاق می شود .